Penzion Tábor Staroměstský penzion
Penzion Staroměstský penzion ubytování Tábor Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
 

Penzion Staroměstský penzion / Tábor

Staroměstský penzion se nachází v křivolakých uličkách historického jádra města Tábora, západně od Žižkova náměstí.

Staroměstský penzion to je nadstandardní ubytování v historickém domě v srdci "starého" města Tábora. Stylový podnik rodinného typu, blízko všemu kulturnímu a společenskému dění města, poskytuje klid na odpočinek, zázemí pro výlety, a je vhodný i pro rodiny s dětmi na dovolené.

Tábor Staroměstský penzion
Kompletně zrekonstruovaný dům, jehož historie sahá až do 16. století, nabízí komfortní ubytování ve 3 stylových pokojích a 1 luxusním podkrovním apartmá. Přízemí skýtá jídelnu a společenskou místnost. Hostům je k dispozici také útulná terasa s posezením. 

Penzion Staroměstský penzion Tábor spolupracuje s nejlepšími místními podniky a poskytovateli služeb, a tak Vám zde rádi doporučí, kde si dát v okolí nejlepší českou kuchyni, kam si zajít na romantickou večeři nebo nejlepší kávu, přímo na pokoj Vám zajistí relaxační masáž či kosmetické služby.

Ubytování v Táboře:
V penzionu Staroměstský penzion v Táboře jsou pro hosty připraveny 2 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj a 1 apartmán pro čtyři osoby. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, apartmán pak dvěma pokoji, obývacím koutem a plně zařízenou kuchyní.

Staroměstský penzion parkování:
Zastavit za účelem vyložení zavazadel je možné hned v uličce přilehlé k penzionu, parkování za poplatek je pak k dispozici na náměstí Mikuláše z Husi - 200 m, 10 Kč / hod - nebo naproti hotelu Dvořák - 300 m, 40 Kč / den.

Staroměstský penzion v Táboře pokoje:
Pokoj 1 - Prostorný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. Lavice v arkýři vybízí k lenošení třeba s knihou nebo skleničkou vína při sledování televize. Pokoj je vybaven i psacím stolem, vestavěnou šatní skříní a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem.

Pokoj 2 - Třílůžkový pokoj tvořený manželskou postelí a samostatným lůžkem s možností přistýlky pro další osobu. Pohodlný odpočinek nabídne koutek s konferenčním stolkem a křesílky, součástí pokoje je i koupelna s WC a sprchovým koutem. Dostatek úložného prostoru poskytne prostorná vestavná skříň v předsíni pokoje.

Pokoj 3 - Útulný kompaktní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, stolkem s křesílky, vestavěnou šatní skříní a vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem.

Apartmán - Podkrovní apartmán pro čtyři osoby s dvěma pokoji, obývacím koutem, plně zařízenou kuchyní a vlastní koupelnou s vanou a WC.

Dovolená v Táboře ubytování Staroměstský penzion:
Navštivte penzion Staroměstský penzion v jihočeském městě Tábor se slavnou historií a množstvím památek. V okrajové části Tábora Větrovech (směrem na Malšice) je rozhledna Hýlačka s výhledy na město a okolí. Lesoparkem Pintovka na jižním okraji města vede stejnojmenná přírodovědná a lesnická naučná stezka. Ve východním předměstí Měšicích stojí barokní zámek.

Penzion Tábor Staroměstský penzion -  je k dispozici letní terasaPenzion Tábor Staroměstský penzion - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Tábor Staroměstský penzion - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Tábor

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com